Вибори закінчились! Віват ядерне сховище!

0

Дата: 11-02-2010 | Автор: olexiy.angurets | Размещено: Власть и политика , Воздействие на человека

Законопроект №5050 Про будівництво сховища відпрацьованого ядерного палива знову з’явився у порядку денному роботи сесії Верховної Ради. Про це повідомила Голова Партії Зелених України Тетяна Кондратюк.

«Минулого разу, своїми активними діями, наполегливими вимогами, символічним захороненням «ядерних відходів» під стінами парламенту, зверненнями до перших осіб держави та до кожного народного депутата індивідуально, розповсюдженням інформації у ЗМІ нам вдалося уникнути прийняття цього законопроекту. Його було знято з порядку денного минулої сесії. Проте у новому сезоні народні обранці знову планують розгляд цього питання, законопроект №5050 є у переліку документів, що розглядатимуть на 6-ій сесії ВР», — заявила лідер ПЗУ.

За її словами, на 450 листів, що були надіслані народним депутатам, отримано відповіді лише від 14. Це дуже красномовна цифра. Так народні обранці опікуються тими, хто їх обрав та надав кредит довіри.

«Ми вкотре закликаємо народних депутатів відмовитись від цієї страшної ініціативи і не голосувати за законопроект №5050. Ціна питання – людські життя.

Ми ще раз звертаємось до кожного українця, до засобів масової інформації об’єднати зусилля і не дати вкрасти безпечне й екологічно чисте майбутнє у нас і у наших дітей», — зазначила Тетяна Кондратюк.

Нагадаємо, розгляд законопроекту №5050 був запланований на 17 грудня минулого року, у переддень Святого Миколая. Завдяки активним діям Партії Зелених законопроект було знято з порядку денного сесії.

ПЗУ виступає проти будівництва ядерного сховища у Київській області та вважає, неприпустимим той факт, що у супровідних документах до законопроекту відсутні обов’язкові документи, серед яких висновок державної екологічної експертизи.

Окрім того, Міністерство охорони навколишнього природного середовища мало серйозні, аргументовані зауваження до законопроекту №5050, котрі не враховані Урядом.

Прес-служба ПЗУ

http://www.greenparty.ua/news/news_22148.html

Поделиться в соц. сетях

Оставить комментарий или два