Заява Партії Зелених України щодо результатів першого туру президентських виборів

0

Дата: 04-02-2010 | Автор: olexiy.angurets | Размещено: Власть и политика

Результати першого туру виборів Президента, на наш погляд, не можна оцінювати однозначно. З одного боку, очевидний позитив. По-перше, Україна знову спромоглась провести демократичні вибори – без масових фальсифікацій і претензій з боку іноземних спостерігачів. Це можна лише вітати. По-друге, результати виборів яскраво продемонстрували те, що в суспільства є запит на нових, молодих політиків. Сукупна підтримка політиків «нової хвилі» становить більше чверті наших громадян. Ми дуже сподіваємось, що процес підтримки і пошуку нових, і в той же час досвідчених лідерів, є динамічним. І вже скоро саме вони зможуть надати необхідні країні якість політики та зміни.

Негативом є те, що люди продовжують довіряти тим політикам, які не спромоглись реалізувати необхідні, як повітря, для нашої країни реформи. Подальший вибір народ здійснюватиме з таких політиків. Політиків, у яких ще зовсім нещодавно не вийшло домовитись, і боротьба між котрими все більше загострюватиметься. Безперечно через ці «військові дії», безкінечні популістські заяви та обіцянки, на другий план відійде реальна турбота про українців, їхній матеріальний стан, екологічну та економічну ситуацію в країні.

Очевидно, що виборчі перипетії не завершаться 7 лютого, в день повторного голосування. Вже ніхто не сумнівається, що обидві сторони дуже не хочуть програвати. І тому через протилежні рішення підконтрольних судів, відповідне висвітлення в ЗМІ, країну може ще довго трясти.

Партія Зелених України, як і раніше, не підтримує жодного з основних кандидатів у Президенти України.

Ми вважаємо, що ті політики, котрі не спромоглись виконати обіцяне, не повинні керувати країною.

Голова Партії Зелених України

Тетяна Кондратюк

http://www.greenparty.ua/news/news_22062.html

Поделиться в соц. сетях

Оставить комментарий или два