Сніданок, Обід і Вечеря

1

Дата: 28-05-2010 | Автор: Yanina Lonskaya | Размещено: Воздействие на человека , Здоровье , Традиции и культура

undefined

Хто з нас не мріяв жити довго й щасливо, як написано наприкінці старих, добрих, Росіян казок?! Але мало хто замислювався, що Вам потрібно для цього робити?

Усім відомі деякі розрекламовані відповіді на це питання. Не курити, не пити (спиртне), займатися спортом, коротше вести здоровий, як зараз модно говорити, спосіб життя. Але досить лише цього для нашого організму? Досить лише кинути ці «шкідливі звички» і почати займатися спортом? Звичайно, немає! У головну чергу нам потрібно глянути на те, чим ми закушуємо, тобто що ми їмо. Мало кому не знайоме вираження: «Ми — це те, що ми їмо». Якщо задуматися й згадати небагато уроки хімії в старших класах, то на розум повинні прийти приблизно такі думки — толі вчитель хімії брехав(а) нам, затуманюючи наш не зміцнілий на той момент розум або дійсно викладене ледве вище пропозиція істина якої не варто зневажати. Вирішувати Вам, а я, мабуть, продовжу.

Людина повинен харчуватися як мінімум три рази в день, а як максимум чотири (отут головне не переборщити). Сніданок, обід і вечеря — усім відомі ці слова й, на мій погляд, викликають апетит, принаймні, у мене точно. Розглянемо кожну із цих трапез окремо.

Сніданок - це ранкова трапеза з її в багатьох починається день. Сніданок дає енергію на день і всі що ти з’їв на сніданок, переробиться твоїм організмом в енергію, і не відкладається в не бажаних місцях. У різних країнах різні традиції сніданку. У Франції наприклад, сніданок- це кава з молоком у прикуску із круассаном і різними джемами. В Англії віддають перевагу щільному, ситному сніданку. Англійці їдять на сніданок яйця й звичайно вівсянку й все це запивають чаєм. Американський сніданок містить у собі свежевыжатый сік, кава, тости й усілякі бутерброди й джеми. У Росії віддають перевагу яєчні, бутерброди із чаєм або кава й усілякі каші. Найбільш корисні сніданки, з перерахованих вище, Англійський і Росіянин, тому що містять у собі кашу. Каша — джерело корисних речовин і вуглеводів. До каші щонайкраще підійде свежезаваренный чай або свежевыжатый сік.

Обід… як багато в це слово вкладають багато хто з нас. Обід на роботі це ціла година волі в полоні робочого дня. Деякі з Вас, звичайно ж, так не вважають, і поглинають обід блискавично, що б відразу прийнятися за улюблену роботу, або зовсім відмовляються від нього, і дуже навіть зрячи. «Учені розуми» довели, що для нормальної роботи нашого організму, необхідно правильне й своєчасне харчування. Правильність харчування полягає в правильному споживанні в день достатньої кількості білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінеральних речовин. Весь цей дивно корисний набір не вміщається на жаль у бутерброд і сэндвич із картоплею фри з Фастфуда на проти місця твоєї роботи. Вони можуть утримуватися лише в повноцінному обіді (перший, друге й компот). Де ж взяти такий обід? Адже Ви не працюєте на заводі, як у минулому може бути ваші батьки, і у вас немає тієї прекрасної заводської їдальні яка бути може рятувала їх або навпаки (дивлячись яка їдальня). Є кілька виходів зі сформованої для вашого організму ситуації. Перший варіант — це знайти поруч із місцем вашої роботи або каторги, у кого як, їдальню. Якщо Ви на «роботі-каторзі», то значить не далеко від вас є ваша рідна заводська їдальня. Для інших не поганим виходом зі сформованої ситуації є доставка обідів в офіс. Ви просто дзвоните, замовляєте й одержуєте, не відходячи від робочого місця, повноцінний обід. Обід не повинен бути скороспешным, як у принципі будь-яке поїдання їжі. У древньому Римі обід завжди припускав запрошених гостей і спілкування співтрапезників. Римляне віддавали перевагу неспішними й насичений усілякими стравами обід. Обід для римлян це привід посидіти й поспілкуватися. Може, варто взяти приклад з великої для всесвітньої історії націй. Вирішувати знову ж Вам.

Вечеря - це кінець дня. Вечеря для багатьох з нас більше щільний і насичений прийом їжі. Ми вважаємо, що вже будинку справ більше ні, можна наїстися плотненько, і завалиться на диван дивитися телевізор. Це знову ж не правильний хід. По-перше, вечеря не повинен проходити пізніше шести годин вечора. Не коштує об’їдається й це стосується будь-якого прийому їжі. Вечеря це привід сходити в ресторан, і легко може перетворитися в романтичний.

Якщо Ви вирішите провести свою вечерю в Німеччині, то Вам швидше за все запропонують целую тарілку сосисок і галушок і кінцеве пиво. Хоча вони й віддають перевагу легкій вечері, але гість інша справа. У двадцять перших століть традиції країн переплелися в розмаїтості нашого стола. Головне в прийомі їжі її корисність і це варто пам’ятати при виборі свого раціону.

http://food-notes.ru/sndanok-obd—vecherya-abo-yakim-povinne-buti-povnotsnne-harchuvannya_252.html

Поделиться в соц. сетях

Комментарии: (1)

На мой взгляд, это очень хорошая и полезная статья. Если бы каждый из нас вел, действительно, здоровый образ жизни, следил за окружающей средой, очищал свою душу и сердце, мы бы смогли избежать множество проблем.

Оставить комментарий или два