Створено орган, який контролюватиме ГМО в кормах

1

Дата: 05-02-2010 | Автор: olexiy.angurets | Размещено: Воздействие на человека

Президентом України був підписаний Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично-модифікованих організмів», який Верховна Рада ухвалила 19 січня, повідомляє УНІАН

Зокрема, вводиться нова стаття щодо повноважень центрального органу виконавчої влади з питань ветеринарної медицини. Цією статтею передбачено, що даний орган здійснює державну реєстрацію ГМО джерел кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, які містять ГМО, або отриманих з їхнім використанням.

Також цей орган затверджує перелік кормів, кормових добавок і ветеринарних препаратів, у яких здійснюється контроль вмісту ГМО, та перелік відповідних методик детекції та ідентифікації ГМО. Він також проводить моніторинг кормів, кормових добавок та ветеринарних препаратів, отриманих з використання ГМО, за критерієм наявності в них зареєстрованих ГМО джерел.

Також законом передбачено ряд змін, які стосуються державної реєстрації ГМО та продукції, виробленої з їхнім застосуванням.

http://www.greenparty.ua/news/news_22115.html

Поделиться в соц. сетях

Комментарии: (1)

Еще одно техническое изменение закона «О системе биобезопасности…». Министерства и ведомства ведут передел сфер влияния. А закон как не работал в течение 3 лет, так и не работает сейчас…

Оставить комментарий или два