Очищення від пестицидів

2

Дата: 02-02-2011 | Автор: olexiy.angurets | Размещено: Воздействие на человека , Здоровье , экология

Міністерство екології та природних ресурсів України повідомляє, що протягом 2011 року вільними від непридатних пестицидів стануть території одинадцяти областей України та АР Крим.

На збір, перезатарення та вивіз пестицидів на утилізацію за межі України з держбюджету виділено близько 150 мільйонів гривень. Також з місцевих бюджетів – 75 мільйонів гривень

Однією з областей в списку «на очищення» стоїть і Дніпропетровська область. Заданими мінекології в області накопичено близько 911 тонн непридатних пестицидів. На знешкодження отрутохімікатів передбачається виділення з держбюджету 10 мільйонів гривень та з бюджету області – 13 мільонів.

Поделиться в соц. сетях

Комментарии: (2)

будемо відслідковувати процес. Якщо в когось з’явиться інформація про те, як іде знешкодження в нашій області, або, навпаки, що отрута залишається без переробки – звертайтеся до секретаріату ДОО ПЗУ

Є інформація, що в деяких областях ради відмовляються виділяти кошти на програму знешкодження пестицидів. Сподіваюся наша обласна рада з більшим розумінням віднесеться до вирішення проблеми. Слідкуємо за ситуацією.

Оставить комментарий или два

*