Подарунки до 8 березня

0

Дата: 04-03-2011 | Автор: Вячеслав Горобец | Размещено: Наши дела

Приємні подарунки напередодні 8 Березня отримали колективи Шахтарського дошкільного закладу та дитячого садка при Первомайському НВК Синельникiвського району.

Члени Партії Зелених України: Горобець В.В., депутати Терновенко В.В., Пітомцев В.В. привезли в установи комп’ютери. Тепер вихователі зможуть набирати дітям цікаві завдання, урізноманітнювати ігри, вдосконалювати заняття.

Не залишені без уваги і діти-сироти Раївської школи-інтернату. Придбано 6 покривал на ліжка для дівчаток. Тепер в їхніх кімнатах стало затишніше, привабливіше. Радіють діти, задоволені педагоги, адже це – не останній подарунок від ПЗУ.

Голова міської організації Барабан Ю.Я., члени ПЗУ Свинаренко В.В., Молінський В.Б., Червяков М.І., Ситник Л.В. відвідали школи м.Синельникове і вручили збірки книг “Природно-заповідний фонд Дніпропетровщини“. Книги видані за підтримки Дніпропетровської обласної держадміністрації та Дніпропетровської обласної ради за сприяння Дніпропетровської екологічної асоціації «Зелений світ». Багато інформації, чудові краєвиди рідного краю, цікаві статті про пам’ятки природи – все це робить випуск змістовним, цікавим, пізнавальним як для вчителів так і для учнів.

Поделиться в соц. сетях

Оставить комментарий или два