Зеленому туризму – зелене світло!

0

Дата: 12-04-2011 | Автор: Вячеслав Горобец | Размещено: Зелёные технологии региона , Наши дела

На черговій сесії депутати Мар’ївської сільської ради Синельниківського району ознайомились з Програмою розвитку сільського зеленого туризму на території ради і прийняли до уваги дану програму, яка була представлена районною організацією Партії Зелених України .

Головна мета програми – сприяти розвитку сільського туризму на території Мар’ївської сільської ради та підвищити зайнятість жителів навколишніх сіл (с. Мар’ївка, с. Мар’їнка, с. Ракове ) шляхом розвитку сфери послуг на селі. Зупинити деградацію сел, зменшити міграцію жителів в міста, створити нові можливості для відродження сільської місцевості.

В результаті впровадження даної програми, організатори зеленого відпочинку на високому рівні будуть зацікавлені у забезпеченні чистоти навколишнього середовища, будуть залучені до ліквідації стихійних звалищ, природоохоронної діяльності, збереження чудового ландшафту та багатих краєвидів.

Розвиток зеленого туризму забезпечить стабільний прибуток, який створить нові робочі місця, дасть поштовх розвитку малого підприємництва в селі, поповнить бюджет сільської ради.

Поделиться в соц. сетях

Оставить комментарий или два